Despre noi
Compania de transport SRL «Sarvalteh Auto» a fost fondată în 20 octombrie 2007. În acești ani, compania noastră nu numai a acumulat o experiență considerabilă și a devenit un transportator profesionist ci și a câștigat încrederea zecilor de mii de pasageri.
Întreprinderea de transport pasageri și mărfuri din Ceadîr-Lunga este una dintre cei mai mari transportatori din regiunea de sud a Moldovei.
SRL «Sarvalteh Auto» oferă 8 curse internaționale, 12 curse interurbane.
Chișinău - Iași
Ceadîr-Lunga - București
Chișinău - Sofia (Comrat, Ceadîr-Lunga, Taraclia, Cahul, Constanța, Varna, Plovdiv)
Ceadîr-Lunga - Istanbul (Comrat, Taraclia, Cahul, Constanța, Varna, Burgas)
Ceadîr-Lunga - Moscova (Comrat, Cimișlia, Chișinău, Odessa, Kiev, Briansk, Caluga)
Ceadîr-Lunga - Sankt Petersburg (Comrat, Cimișlia, Chișinău, Odessa, kiev, Tver)
Pe lângă cursuri regulate, compania noastră oferă închirieri și rezervări de autobuze în orice direcție în condiții favorabile. Transport pasageri cu autobuzul este convenabil și ieftin! Șoferii noștri sunt bine familiarizați cu traseele de pelerinaj ale Moldovei, cunosc locul bisericilor, manastirilor si izvoarelor sfinte.
Fiecare autobuz are o licență și o poliță de asigurare.
În acest timp, compania noastră a ocupat în mod repetat primul loc în nominalizarea "Cea mai bună întreprindere în domeniul furnizării serviciilor de transport."
Printre numeroasele companii care se ocupă de transport pasageri se remarcă faptul că avem propria flotă de autobuze, menținută constant în stare tehnică excelentă. Compania noastră are o reputație demnă printre colegii noștri de transport.
Călătorii despre noi
Ultimele 193 opinii primite:
|
Chisinau-Timisoara cu 3 zile în urmă
|
Am călătorit f bine, șoferii au fost amabili,condițiile de călătorie au fost bune,mașina curată și a fost liniste.Recomand. |
|
||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 3 zile în urmă
|
Sunt f mulțumită! Preț excelent. Șoferii de nota 10. Cu o toaletă funcțională ar fi fost perfect! De ce nu se repară? F curat și confortabil autocarul. Clima a funcționat bine. |
|
||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 4 zile în urmă
|
Foarte curat, rapid și punctual! |
|
||||||||
|
Chisinau-Timisoara cu 5 zile în urmă
|
O calatorie placuta! Recomand cu placere! Cei doi soferi foarte draguti! |
|
||||||||
|
Chisinau-Timisoara săptămâna trecută
|
Personalul ar trebui să răspundă mai frumos nevoilor pasagerilor. |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 3 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Timisoara cu 3 săptămâni în urmă
|
Sa modificat ora si am aflat abia cu 15 minute înainte de plecare |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi_3 cu 4 săptămâni în urmă
|
|
|||||||||
|
Timisoara - Chisinau luna trecută
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Timisoara luna trecută
|
|
|||||||||
|
Timisoara - Chisinau luna trecută
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_5 luna trecută
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Timisoara luna trecută
|
Super OK! |
|
||||||||
|
Chisinau-Timisoara luna trecută
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Timisoara luna trecută
|
Soferi amabili, in autocar curat. Recomand |
|
||||||||
|
Timisoara - Chisinau luna trecută
|
Super Ok! |
|
||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 2 luni în urmă
|
Totul a fost perfect ! S-au făcut multe pauze pentru a merge la toaletă ceea ce a fost perfect pt noi ! Recomand |
|
||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi_4 cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi_3 cu 2 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 3 luni în urmă
|
Totul a fost ok, mai putin timpul pierdut in vama MD, 20 min nu ne-a bagat nimeni in seama dupa care control la bagaje... in loc sa ajungem la 23.30, am ajuns la 00.30... |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi_4 cu 3 luni în urmă
|
Nu avem nicio îndoială că, dacă vom vizita din nou Chișinău, o vom face cu aceeași companie. Totul a funcționat perfect: organizarea, programul și punctualitatea. |
|
||||||||
|
Chisinau-Timisoara cu 3 luni în urmă
|
Super |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_5 cu 3 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_5 cu 3 luni în urmă
|
Everything was ok |
|
||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 3 luni în urmă
|
Super |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 3 luni în urmă
|
Excelent! |
|
||||||||
|
Chisinau-Timisoara cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Timisoara cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Timisoara cu 4 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Timisoara cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 5 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi_4 cu 5 luni în urmă
|
Totul a fost in regula. |
|
||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 5 luni în urmă
|
foarte proastă organizarea cu locurile, efectiv pe banii mei am ajuns să mă rog la alți pasageri să mă lase să mă așez undeva, pentru că șoferii au spus „luați loc unde e liber". Pasageri nesimțiți, părinți incapabili să-și calmeze pruncii care au și ocupat locuri întregi și miros oribil de țigară. Ce am apreciat totuși este faptul că s-a ajuns în timp util, ceea ce la alte companii de transport vezi mai rar. Dar tot disconfortul din timpul călătoriei nu merită această rapiditate. Creați-vă un sistem normal de rezervare a locului și veți rezolva majoritatea problemelor. |
|
||||||||
|
Chisinau-Timisoara cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 6 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Timisoara - Chisinau cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 7 luni în urmă
|
The driver was very unfriendly. Didn't listen to me or communicate with me. My WhatsApp messages werent responded. |
|
||||||||
|
Chisinau-Timisoara cu 7 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 8 luni în urmă
|
Calatoria a decurs foarte ok |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 8 luni în urmă
|
Soferul a fost amabil si ma asteptat |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi_6 cu 8 luni în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 anul trecut
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 anul trecut
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi anul trecut
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi_3 anul trecut
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_5 anul trecut
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_5 anul trecut
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 anul trecut
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_3 anul trecut
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau anul trecut
|
A pătruns apǎ din cauza ploii în bagajul mașini și a înfundat toate lucrurile clienților care au avut bagaje în spate . |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi anul trecut
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 anul trecut
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau anul trecut
|
Am calatorit cu SVS, soferul sa purtat profesionist si politicos, am prezentat biletele cumparate online pe telefon si nu au fost intrebari,conditi bune de calatorie,masina in conditie buna si curata,WiFi-ul a fost disponibil doar dupa vama cu Moldova,am ajuns repede la vama,dar un sfat nu stati in spate,cand merge repede te zdruncina foarte tare,si e foarte incomod. |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 anul trecut
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 anul trecut
|
Today was a crazy driver, nearly crashing a few times, causing himself and other cars to swerve, he was cutting cars up causing them to sound their horns. Honesty driving like a possessed teenager in a modified car. Screeching tyres in a minibus!!! I obviously will use your services again, but this driver is not representing you in good light. I thought you should be informed. |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 anul trecut
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 anul trecut
|
I was charged twice for the ticket. |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 anul trecut
|
I was charged two times for the ticket |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 anul trecut
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 anul trecut
|
translated to Romanian: Comportament crud al reprezentantului companiei și al șoferilor. Ne-au lăsat cu 4 valize și doi copii la aeroport, s-au oferit doar să aștepte următorul taxi disponibil, 6 ore mai târziu. Ce s-a întâmplat: După ce am plătit 300 de lei am primit bilete în română și nu am putut traduce. Am sunat la companie și au închis imediat când și-au dat seama că vorbesc engleză. După aceea mi-au întrerupt toate apelurile, chiar și atunci când am lăsat românii să sune în numele meu. Până la urmă, când i-a prins un oficial de la aeroport, i s-a asigurat că taxiul va trece pe acolo. După ce am așteptat peste o oră, un PRIETEN din Moldova a aflat că șoferul a trecut prin aeroport și nu i s-a spus că suntem acolo, deși am cumpărat 4 bilete pentru taxiul lui. E o minciună, am verificat fiecare microbuz care a intrat. Și după ce compania a promis că se va ocupa de sosirea lui, este o rușine. Sentimentul este că un turist care nu vorbește limba nu merită un efort, poți să-l minți și să-i răpi banii. Sper să nu ajung la procese și să primesc imediat rambursarea de la companie. Vă consideră responsabil pentru problemă și vă solicită o actualizare rapidă cu privire la posibilitatea ca dvs. să vă ocupați de rambursare. cu multumiri Shalev Neeman my original message in English: Cruel behavior of the company representative and the drivers. They left us with 4 suitcases and two children at the airport, they only offered to wait for the next available taxi, 6 hours later. What happened: After paying 300 lei I got tickets in Romanian and I couldn't translate. I called the company and they immediately hung up when they realized I spoke English. After that they cut off all my calls, even when I let Romanians call on my behalf. In the end when an official at the airport caught them, he was assured that the taxi would pass there. After we waited over an hour, a FRIEND from Moldova found out that the driver passed through the airport and was not told that we were there, even though we bought 4 tickets for his taxi. That's a lie, we checked every minibus that came in. And after the company promised to take care of his arrival, it's a disgrace. The feeling is that a tourist who does not speak the language is not worth an effort, you can lie to him and rob him of his money. I hope not to reach lawsuits and get the refund from the company immediately. Considers you responsible for the matter and requests a quick update regarding the possibility that you will take care of the refund. with thanks |
|
||||||||
|
Iasi-Chisinau anul trecut
|
Las aici doar o parere despre calatoria mea de la Iasi la Chisinau. In primul rand, soferul a fost de calitate. In sfarsit am vazut si eu un conducator de microbuz care sa-ti zambeasca, sa fie implicat in micile probleme ale calatorilor, sa-i ajute sa completeze declaratia vamala, etc. Microbuzul era curat si bine ventilat. Calatoria a fost una placuta. Din sugestii, as recomanda informarea calatorilor despre itinerar din momentul achizitiei biletului. Pentru mine a fost o surpriza ca de la statia Codreanu ne vom deplasa la aeroport si ca traseul e prin Leuseni, nu Sculeni. Dar astea sunt mici detalii. In rest, 9,5 din 10! Bravo! |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 anul trecut
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
Oferirea locurilor a fost după principiul primul intrat, primul servit. Rezervarea, nu a oferit posibilitatea cunoașterii locurilor. |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau - Praga cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_3 cu 2 ani în urmă
|
Cred că prețurile la cursele Iași-Chișinău sunt un pic măricele, dar asta-i realitatea. |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_3 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_3 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_3 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
Un șofer foarte prietenos! A condus foarte sigur! |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_3 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 2 ani în urmă
|
Tickets should include Driver's phone number and clear instructions in regard of pick-up location!!! Iasi Airport Security personnel does not allow large foreign buses to park in vicinity of the 3rd Intrenational gate any more! So, passenger should run between 1-2-3 trerminals in circles on timely basis and ask all drivers, who shows up if this is a bus you have reservation for. Very annoing and counter-productive! |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 2 ani în urmă
|
Wifi nu era deloc, șoferul era puțin agitat și răspundea cu greu la întrebări, nu a comunicat că de la gara vom merge la aeroport pentru a prelua alți pasageri și am ajuns cu 30 minute mai târziu pentru că am fost la aeroport și după înapoi. |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 2 ani în urmă
|
Totul a fost superb, vă mulțumesc! |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_3 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 2 ani în urmă
|
A fost indicata ora sosirii 14:30. Cu aceasta ideie am rezervat un loc spre Piatra neamt la 15:00 lasand rezerva jumate de ora. Astfel ajungand la 15:09 am pierdut autocarul si trebuia sa mai astept o ora care era critica in conditiile in care trebuia sa am o intalnire in Piatra Neamt la orele 5:30 . Soferul a mers intai la aeroport ce era si logic sa faca dar totusi sa intarziat cu 40 de minute. La vama nu au fost masini si a trecut foarte repede. Nu gasesc nici un factor care poate explica intarzierea. Rog sa luati in considerare si sa specificati o ora mai exacta sau lasati rezerva de 20-30 minute. Imi inchipui ce era daca ar fi fost rand mare la vama. Cineva poate sa piarda avionul.. |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_4 cu 2 ani în urmă
|
Hello, The driver was driving so fast that I consider it dangerous! I use SVS bus company many times without any problems but this is first time I felt unsafe while travelling with it... Best regards, |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
Șoferul m-a urcat pe locurile din spate împreună cu alte trei persoane semnificat mari pentru astfel de locuri, este foarte greu să călătorești practic tot drumul nemișcat. M-a dezamăgit foarte tare că biletul procurat online nu conține un loc fix, înțeleg când se face o rezervare, dar nu și când îl achiți complet. Mulțumesc. |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
Futeo nahui |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi_2 cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 2 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 2 ani în urmă
|
Vreau bani înapoi Nu am călătorit!!! |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 3 ani în urmă
|
- |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
cu 3 ani în urmă
|
Ajunsa la gara, aflu de la oprator ca nu exista asta cursa. Dupa numeroase apeluri la nr. De p bilet la care mimeni nu raspundea, am gasit un numar de contact pe siteul operatorului unde mi s-a spus ca cursa nu va fi. Am cheltuit triplu sa ajung la autogara Codreanu, si sa merg cu o cursa ocazionala privata, necatand la faptul ca anterior am cumparat bilet. Nimeni nu s-a oferit sa ramburseze banii. |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
cu 3 ani în urmă
|
Nu a fost clar in aplicatie ca trebuie introduse numele a doua persoane. |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
Nu achitați din timp pentru ca in caz ca aveți întârzieri la avion sau alte mijlocuri de transport nu vi se vor returna banii. Cel mai bine de achitat cash direct la șofer iar rezervările sa le faceti doar verbal, fără achitare din timp. |
|
||||||||
|
cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
A fost ok dar prețul e prea mare |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 3 ani în urmă
|
lol |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
In ultimul timp pretul aproape s-a dublat, iar calitatea incepe sa scada treptat |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
Un șofer foarte bun, un drum scurt. Bravo, aș călători cu voi oricând. |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
- |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
cu 3 ani în urmă
|
Ar fi bine soferul sa fie totusi mai finuț cu pasagerii |
|
||||||||
|
cu 3 ani în urmă
|
Am solicitat pentru internet, mi sa spus ... Cum trecem vama României .. va fi internet. Promisiunea n-a fost îndeplinită. |
|
||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 3 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 4 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
cu 4 ani în urmă
|
ajungi în gara și iei spune ca nu e bun biletul ... niște tembeli |
|
||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 4 ani în urmă
|
Nu era Wi-Fi |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 4 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 4 ani în urmă
|
Foarte rau, trebu sa fi punctual...transoprt sa dus devreme |
|
||||||||
|
Chisinau-Iasi_2 cu 4 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
RETUR Chisinau-Iasi_2 cu 4 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi_2 cu 4 ani în urmă
|
Mulțumesc pentru călătorie! |
|
||||||||
|
cu 4 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 4 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 5 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 5 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 5 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 5 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 5 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 5 ani în urmă
|
Cursa nu a avut loc. Nici măcar nu am fost anuntați ca nu va fi. S-a descurcat de sinestatator. Nu e corect la aplicarea steluțelor sa nu permiteți sa fie puse mai puțin de 4 stelute |
|
||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 5 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 5 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
Lumina era stinsa in masina si nu exista optiunea de o aprinde deasupra scaunului meu, astfel ca am calatorit pe intuneric si am folosit lanterna de pe telefon pentru a citi. |
|
||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
Sofer straniu, nu stia despre existența biletelor electronice. In rest totul ok |
|
||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
Super Driver! |
|
||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Chisinau-Iasi cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
|
|||||||||
|
Iasi-Chisinau cu 6 ani în urmă
|
|


